0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Edicioni jubilar i Mbrëmjeve Strugane të Poezisë me protokolle të posaçme, laureati me videoparaqitje dhe lexim

– Nën moton "Dëshmitë e lartësuara, vargjet e lartësuara", prej 26 deri 30 gusht do të mbahet edicioni i 60-të jubilar i Mbrëmjeve Strugane të Poezisë, në të cilin është paralajmëruar pjesëmarrje e më shumë se 30 poetëve nga vendi dhe jashtë vendit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle