Korrespondentë MaqedoniKulturë SQKulturë.Portal SQLajme nga komunat SQ

Edicioni jubilar i 60 -të i “Mbrëmjeve Strugane të Poezisë” fillon nesër sipas protokolleve të posaçme

Edicioni i 60-të jubilar i Festivalit Ndërkombëtar të Poezisë “Mbrëmjet Strugane të Poezisë” fillon nesër në Strugë sipas protokolleve të posaçme për mbrojtjen e popullatës nga Kovid -19 dhe pa disa përmbajtje tradicionale.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle