Evropë SQEvropë.Portal SQ

Edhe Zvicra vendos sanksione kundër Rusisë

Këshilli federal në mbledhjen e sotme ka sjellë vendim që Zvicra të vendos sanksione të njëjta kundër Rusisë si dhe Bashkimi Evropian.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle