0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Edhe Zaevi edhe Mickoski të bindur në fitore në zgjedhjet lokale

Edhe kryeministri Zoran Zaev dhe kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski sonte kanë deklaruar se presin të ftojnë me koalicionet e tyre në zgjedhjet e ardhshme lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle