0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Edhe tre ditë regjistrim, deri tani janë regjistruar rreth 1,55 milionë persona

Përfundimisht me ditën e djeshme janë regjistruar 1 540 301 amvisëri dhe sotme deri në orën 12:00 janë regjistruar gjithsej 1.395.000 qytetarë, mbi 435.000 amvisëri dhe 670.988  banesa.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle