0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Edhe sot moti do të jetë i nxehtë, pasdite shi të rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima

Moti do të jetë me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale. Pasdite do të ketë rritje të vranësirave të shoqëruara me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të fortë. Do të ketë kushte për breshër të izoluar lokal. Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 14 deri në 23 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 31 deri në 39 gradë. UV = 7

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle