Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Edhe për një javë vazhdohen masat për objektet hotelierike në Greqi

- Masat aktuale në Greqi në lidhje me objektet hotelierike,  mbushja e stadiumeve  dhe puna prej në shtëpi,  vazhdohen edhe për një javë, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle