0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Edhe në tentimin e tretë Italia nuk zgjodhi president të ri

Edhe në rrethin e tretë të zgjedhjeve për president të ri të Italisë, kjo nuk solli fitues, ndërsa blloqet e qendrës së djathtë dhe të majtë nuk janë as afër marrëveshjes për kandidat të pranueshëm të përbashkët.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle