0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Edhe katër orë pa energji elektrike fshatrat Rostushë, Velibordë, Trebishtë dhe Bitushë

- Një pjesë e Komunës së Mavrovës dhe Rostushës, më saktë katër vendbanime në rajonin e Rekës, përfshirë edhe Rostushën, e cila është selia e komunës, nesër, katër orë do të jenë pa energji elektrike, informuan nga komuna.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle