Botë SQBotë.Portal SQ

Edhe Fajzer me tableta kundër Kovid-19

Kompania farmaceutike, Fajzer, ka thënë se pilula e saj antivirale për KOVID-19, sëmundjen që shkakton koronavirusi, zvogëlon për gati 90 për qind mundësitë e shtrirjes në spital dhe vdekjes.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle