0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Edhe dy shtetas të tjerë nga Maqedonia të lënduar në aksidentin e autobusit janë lëshuar nga spitali i Sofjes

Një burrë dhe gruaja e tij, të cilët u lënduan në aksidentin e autobusit në Bullgari, sot janë lëshuar nga spitali urgjent Pirogov në Sofje.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle