0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Edhe dy ditë fushatë për rrethin e parë të zgjedhjeve lokale

Mbeten edhe dy ditë nga fushata zgjedhore për rrethin e parë të Zgjedhjeve lokale 2021 në të cilat kandidatët për kryetarë të komunave dhe për këshilltarë mund t’i prezantojnë projektet dhe premtimet e veta para elektoratit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle