0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Edhe Britania e Madhe dhe SHBA-ja e akuzuan Iranin për sulmin ndaj cisternës së naftës në Detin Arabik

Britania e Madhe sot e ka akuzuar Iranin për sulmin me dronë mbi cisternën e naftës në Detin Arabik ku humbën jetën dy marinarë, njëri britanik ndërsa tjetri rumun.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle