0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

ECDC: Në BE përkeqësohet gjendja epidemiologjike

- Qendra Evropiane për Parandalim dhe Kontroll të Sëmundjeve (ECDC) paralajmëroi se në Bashkimin Evropian vazhdon të përkeqësohet gjendja epidemiologjike për shkak të Kovid-19 dhe në nëntë vende është "shumë brengosëse".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle