0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

ECDC: Dhjetë vende të BE-së janë të ekspozuar në rrezik të lartë nga epidemia e Kovid-19

Situata aktuale epidemiologjike në BE tregon rritje të shpejtë dhe të dukshme të rasteve të infektuara me koronavirus dhe rritje të ngadaltë të shkallës së vdekshmërisë, thekson Qendra evropiane për kontrollin e sëmundjeve (ECDC) në vlerësimin e tij më të ri të rrezikut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle