Biznes SQ

EBA do të furnizojë Gjermaninë me gaz të lëngshëm dhe naftë

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) dhe Gjermania, gjatë një vizite të kancelarit gjerman Olaf Sholcit në Abu Dabi, sot nënshkruan marrëveshje me të cilën parashikohet furnizimin e Gjermanisë në 2022 dhe 2023 gaz të lëngshëm dhe naftë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle