0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

E pasigurt e ardhmja e Moratës në Juventus

Vazhdimi i bashkëpunimit mes sulmuesit Alvaro Morata dhe Juventusit pas përfundimit të këtij sezoni është në pikëpyetje, pasi klubi nga Torino nuk është i gatshëm të paguajë 35 milionë euro për të blerë kontratën e tij aktuale me Atletio Madridin, publikuan sot mediat italiane.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle