0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Votim, të drejta zgjedhore, ankesa

– Votimi në zgjedhjet lokale në 80 komuna dhe Qytetin e Shkupit sot do të fillojë në orën 07:00 dhe do të zgjasë deri në orën 19:00.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle