0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Dyqind e gjashtëdhjetë e dy raste të reja me Kovid-19, një i vdekur dhe dhe 326 pacientë të shëruar

Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.225 teste dhe janë regjistruar 262 raste të reja me KOVID-19, një i vdekur dhe 326 të shëruar, kumtoi Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle