0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë Maqedoni

Dy zjarrfikës të lënduar lehtë ka pasur gjatë shuarjes së zjarrit në spitalin modular të Tetovës

Igor Simovski është njëri nga dy zjarrfikësit e lënduar nga Njësiti territorial i zjarrfikësve të Tetovës gjatë shuarjes së zjarrit në spitalin modular të mërkurën, i cili në takim me gazetarët tregoi për sfidat me të cilat u përballën ai dhe kolegët e tij. Gjatë ndërhyrjes, i janë lënduar pjesët e poshtme të dy këmbëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle