0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dy zjarre të reja – në Bogosllovec, Sveti Nikollë dhe Leshani, Ohër

Bogosllovec në Sveti Nikollë, ku janë djegur katër shtëpi dhe fshati Leshani në Ohër, në këtë moment janë dy vatrat më të reja. Në këto vende pasdite kanë shpërthyer zjarre, ndërsa në shuarjen janë përfshirë zjarrfikës, popullata vendore dhe pjesëtarë të Ekonomisë pyjore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle