0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQSektori civil SQShoqëri SQ

Dy zjarre në 24 orët e fundit në Kumanovë dhe Nagoriçan të Vjetër

Dy zjarre  kanë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara në rajonin e Kumanovës dhe Nagoriçanit të vjetër, njoftoi sot Qendra rajonale për menaxhim me kriza Kumanovë. Rrufeja ka shkaktuar zjarrin në Nagoriçan  të vjetër, në fshatin Dobraçë, ku në një objekt ndihmës janë djegur 500 tufa kashte.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle