Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Dy viktima të uraganit “Mediken” në jug të Italisë, rrugë të vërshuara, dëme të mëdha

Italia jugore po përgatitet edhe për dy ditë me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe vërshime përderisa uragani i rrallë mesdhetar i quajtur "Mediken" e shkatërroi këtë rajon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle