Botë SQBotë.Portal SQ

Dy të vrarë dhe 10 të plagosur nga të shtënat në një klub nate në Sidar Rapids, në SHBA

Nga të shtënat në një klub nate të stërmbushur me njerëz në Sidar Rapids, në qytetin amerikan Ajova, kanë vdekur dy persona, kurse 10 janë lënduar, kumtuan autoritetet lokale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle