Evropë SQEvropë.Portal SQ

Dy të vdekur dhe 19 të plagosur në të shtënat në një klub nate në Oslo

Dy persona janë vrarë në të shtënat në një klub nate në kryeqytetin norvegjez Oslo, kumtoi sot policia. Policia në Tuiter njoftoi se edhe disa persona janë plagosur, ndërsa një i dyshuar është arrestuar menjëherë pas të shtënave në afërsi të vendit të ngjarjes.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle