Kronikë SQKronikë.portal SQ

Dy të dyshuar për përdhunim ndaj vajzës 15 vjeçare nga Tetova

Prokuroria Themelore Publike Tetovë ka ngritur procedurë kundër dy personave të cilët dyshohen se kanë kryer nga një vepër penale - përdhunim ndaj personit të pafuqishëm në pajtim me nenin 187 paragrafi 4 lidhur me paragrafin 2 dhe paragrafin 1 nga Kodi penal, kumtuan nga PTHP Tetovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle