Botë SQBotë.Portal SQ

Dy talebanë dhe një civil e kanë humbur jetën në një sulm të ri në Xhalalabad

Dy talebanë dhe një civil e kanë humbur jetën në një sulm në pikën kontrolluese të regjimit të ri taleban në Xhalalabad, në lindje të Afganistanit, kumtuan burimet e sigurisë dhe dëshmitarët okularë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle