E përzgjedhur SQMIA Investigon SQ

Dy skenarë për dhënien fund të konfliktit në Ukrainë, që të dy bartin rreziqe të mëdha

Analisti politik amerikan Ros Dautat tha se festimi rus i Ditës së Fitores më 9 maj të këtij viti, në kujtim të fitores së Bashkimit Sovjetik mbi Gjermaninë naziste në Luftën e Dytë Botërore, erdhi dhe shkoi pa presidenti Vladimir Putin të paralajmërojë çfarëdo lloj ndryshimi në strategjinë e tij luftarake për Ukrainën, që deri diku e shpërndau mjegullën e luftës në atë vend.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle