0_Maqedoni.Portal SQKronikë SQKronikë.portal SQ

Dy persona nga Kuba kanë tentuar që ilegalisht ta kalojnë kufirin drejtë Greqisë

– Policia herët në mëngjes në orën 2:40 ka parandaluar kalimin ilegal të kufirit shtetëror të Maqedonisë së Veriut në Republikën e Greqisë të personave V.D.(29) dhe M.B.J. (23), të dy nga Kuba.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle