Evropë SQEvropë.Portal SQ

Dy persona kanë humbur jetën në stuhinë në Britani të Madhe

Dy persona e kanë humbur jetën nga moti i ligë që dje e përfshiu Britaninë e Madhe. Stuhia ka sjell erë të fuqishme, shi dhe borë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle