0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQ

Dy pacientë nga Zletova dhe Koçani vdiq në koviq qendrën e Shtipit

Dy pacientë të moshës 73 dhe 83 vjeçare nga Zletova dhe Koçani vdiqën në Repartin Infektiv të Spitalit Klinik në Shtip.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle