Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Dy minatorë në Tropojë e kanë humbur jetën, arrestohet drejtori teknik i minierës së kromit

Dy minatorë të moshës 43 dhe 41 vjeçare dje e kanë humbur jetën në minierën për krom në zonën malore Lajthizë, Tropojë, në veri të Shqipërisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle