0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Dy memorandume për mirëkuptim dhe një marrëveshje ndërshtetërore do të nënshkruhen nesër në kuadër të Forumit ekonomik për bashkëpunim rajonal

Dy memorandume për mirëkuptim dhe një marrëveshje, e cila në masë të madhe do ta lehtësojë jetën e qytetarëve nga Ballkani Perëndimor dhe biznes bashkësisë, do të nënshkruhen në kuadër të Forumit ekonomik për bashkëpunim rajonal, që nesër dhe pasnesër mbahet në Shkup, e në të cilin marrin pjesë kryeministarat e Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërsië dhe presidenti i Serbisë, Zoran Zaev, Edi Rama dhe Aleksandar Vuçiq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle