0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dy helikopterë do ta shuajnë zjarrin te fshatrat Raoviq dhe Bukoviq

Një helikopter i Maqedonisë së Veriut dhe një i Malit të Zi, pasdite do ta shuajnë zjarrin në Komunën e Sarajit te fshatrat Raoviq dhe Bukoviq, edhe pse tanimë u lokalizua në pjesën e fshatit Raoviq.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle