Evropë SQEvropë.Portal SQKorrespondentë Botë

Dy gra arrestohen në hetimin për zhdukjen e një serbi në Francë, me siguri është vrarë

 Dy gra janë arrestuar në hetimin për vrasje, pasi nga fundi i dhjetorit në Bezansopn, në Francën lindore, në mënyrë misterioze është zhdukur një serb, i cili ka jetuar në Gjermani dhe me siguri është vrarë, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle