Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Dy gjykime në SHBA që i shqetësojnë shpirtrat në biznesin dhe politikën e lartë

Në SHBA këtyre ditëve opinioni është kthyer drejt dy gjykimeve të profileve të larta të cilat i shqetësojnë shpirtrat e biznesit dhe politikës së lartë ndërsa në të cilat të akuzuara janë gra - Elizabet Hollms dhe Xhislejn Maksvell.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle