Botë SQBotë.Portal SQ

Dy gazetarë janë arrestuar dhe u rrahën për mbrojtjen e grave në Kabul

Dy gazetarë afganë që raportuan për protestat e grave në Kabul janë arrestuar dhe rrahur brutalisht nga forcat e sigurisë talebane, kumtoi Hjuman rajts uoç.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle