Ballkan SQBallkan.portal SQ

Dy e treta e atyre që janë kthyer nga Ballkani Perëndimor në Austri janë infektuar me koronavirus

Më shumë se dy e treta e atyre që janë kthyer nga pushimi në Ballkanin Perëndimor janë pozitivë me koronavirus, kumtoi Agjencia austriake për Shëndetësi dhe Siguri të Ushqimit (AGES).

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle