0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Dy drejtorë të spitalit të Tetovës dhanë dorëheqje

Drejtori I Spitalit klinik në Tetovë, Florin Besimi dhe drejtori ekonomik, Artan Etemi sot pasdite dhanë dorëheqje pas zjarrit në kovid-qendrën në të cilin jetën e humbën 14 persona.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle