Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Dy civilë e humbën jetën në një sulm izraelit ndaj rajonit qendror sirian

Mediumet shtetërore siriane sot lajmëruan se dy civilë janë vrarë gjatë një sulmi izraelit ndaj rajonit qendror të Sirisë, përderisa një civil dhe gjashtë ushtarë janë plagosur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle