0_Maqedoni.Portal SQSektori civil SQ

Dy aeroplanët ende nuk janë nisur nga Sofja drejt Shkupit

Për shkak të kushteve të këqija atmosferike në aeroportin e Sofjes dhe erës së fortë, ende nuk janë nisur dy aeroplanët ushtarakë me eshtrat e 45 shtetasve të vdekur të Maqedonisë së Veriut,  njofton korrespondenti i MIA-s nga Sofja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle