0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Duma dhe Kondarko sërish dëshmuan në “Titanik 2”

Rigjykim për rastin "Titanik 2" sot në Gjykatën Penale Shkup, vazhdoi me dëgjimin e dëshmitarëve.  Ish-anëtarja e Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve Violeta Duma (dëshmia e parë në gusht  të vitit 2018) dëshmoi sërish para këshilli gjykues  të udhëhequr nga gjyqtari Ognen Stavrevi, Gjithashtu, dëshmuan edhe anëtari aktual i KSHZ-së, Boris Kondarko, dhe zëdhënësi Admir Shabani.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle