0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

Duka: Për tre vite tërësisht do të tejkalohet problemi me ujin për pije

Gjatë ditës së djeshme, me sukses është kryer ndërrimi i një pjese të valvulave të ujësjellësit Rosoki-Dibër, me çka u shënua fillimi i projektit në tre faza, me të cilin më në fund do të tejkalohet problemi afatgjatë me mungesë të ujit për pije në Dibër dhe rrethinë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle