0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQ

Duka ka uruar Kurtovskin dhe Ibrahimin për zgjedhjen e tyre dhe ka paralajmëruar vazhdimin e bashkëpunimit të shkëlqyer

Kryetari i Komunës së Dibrës, Hekuran Duka, ka uruar për kryetarë të komunës Medat Kurtovskin nga komuna e Mavrovës dhe Rostushës dhe Arijan Ibrahimin nga Komuna e Qendër Zhupës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle