0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQPolitikë SQShoqëri SQ

Duka i prezantoi aktivitet dhe planet e realizuara për vitin e ardhshëm

Ditën e fundit të vitit kalendarik, tradicionalisht, kryetari i Dibrës, Hekuran Duka, në takim me gazetarët i prezantoi aktivitetet dhe planet e realizuara për vitin e ardhshëm.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle