0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Duda: Jam i habitur nga bisedimet që Sholci dhe Makroni po i zhvillojnë me Putinin

Jam i habitur nga të gjitha bisedimet me Putinin që i zhvillojnë kancelari Olaf Sholc dhe presidenti Emanuel Makroni. Me këto bisedime nuk arrihet asgjë, pohon presidenti polak Andzhej Duda për gazetën gjermane "Bild".

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle