Ballkan SQBallkan.portal SQ

Dritan Abazoviq: Po bëjmë një qeveri të pajtimit, të gjithë janë të mirëseardhur

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi Dritan Abazoviqi sot deklaroi se nuk ka vërejtje për qytetarët të cilët mbrëmë protestuan në Podgoricë dhe se mbron të drejtën e tyre për të protestuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle