0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

Drejtori i “Modernës” konsideron se vaksinat aktuale do të jenë më pak efikase kundër Omikron

Drejtori ekzekutiv i “Modernës” Stefan Bansell konsideron se vaksinat aktuale do të jenë më pak efikase kundër llojit Omikron dhe paralajmëroi se mund të kalojnë muaj para se kompanitë farmaceutike të mund të prodhojnë më shumë vaksina që do të veprojnë kundër llojit të ri të Kovid-19.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle