0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Drejtori i DMSH Maksuti dhe ambasadori austriak Vucas vizitojnë zjarrfikësit e Austrisë

Drejtori i Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim, Bekim Maksuti dhe ambasadori i Austrisë në vend Georg Vucas mbrëmë e vizituan kampin e ekipeve austriake për mbrojtje nga zjarret, të cilët janë përfshirë në shuarjen e stihisë së zjarreve në rajonin e Dellçevës dhe të Pehçevës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle