Evropë SQEvropë.Portal SQ

Drejtori i Bankës Qendrore të Sllovakisë akuzohet për korrupsion

Drejtori i Bankës Qendrore të Sllovakisë dhe anëtar i Bordit Drejtues të Bankës Qendrore Evropiane Peter Kazimir akuzohet për korrupsion.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle